foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


(032) 248 69 34
sp4ruda@gmail.com

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Józefa Lompy w Rudzie ŒŚląskiej

Lp. imię i nazwisko laureata  miejsce nazwa konkursu opiekun konkursu
1. Klaudia Pelc (kl. IV) I Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  
"Nasze miasto - miejsca znane i mniej znane"
mgr Janina Bienek
2. Marta Klimczyk
(kl. IV)
II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  
"Nasze miasto - miejsca znane i mniej znane"
mgr Janina Bienek
3. Patryk Grześkowiak
(kl. IV)
wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  
"Nasze miasto - miejsca znane i mniej znane"
mgr Janina Bienek
4. Bryłka Emilia
(kl. IIIa)
II konkurs "Ruda Śląska - moje miasto" mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz
5. Piotr Kanclerz
(kl. IIIb)
wyróżnienie konkurs "Ruda Śląska - moje miasto" mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz
6. Magdalena Pągowska (kl.IIa) wyróżnienie XIX edycja Międzyświetlicowego
Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
pt. Kartka Bożonarodzeniowa
i Noworoczna"
mgr Joanna Wojciechowska
7. Jakub Palka (kl. IIIa) III konkurs na projekt znaczka pocztowego    lub kartki o tematyce świątecznej  mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz,
mgr Joanna Wojciechowska
8. Michalina Skudlik (kl. IIIb) wyróżnienie konkurs na projekt znaczka pocztowego    lub kartki o tematyce świątecznej  mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz,
mgr Joanna Wojciechowska
9. Magdalena Fusek (kl. IIIb) wyróżnienie konkurs na projekt znaczka pocztowego    lub kartki o tematyce świątecznej  mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz,
mgr Joanna Wojciechowska
10.  Natalia Proksza (kl. IIIb) wyróżnienie konkurs na projekt znaczka pocztowego    lub kartki o tematyce świątecznej  mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz,
mgr Joanna Wojciechowska
11. Piotr Kanclerz (kl. IIIb) wyróżnienie konkurs na projekt znaczka pocztowego    lub kartki o tematyce świątecznej  mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz,
mgr Joanna Wojciechowska
12. Bryłka Emilia
(kl. IIIa)
wyróżnienie konkurs na projekt znaczka pocztowego    lub kartki o tematyce świątecznej  mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz,
mgr Joanna Wojciechowska
13. Natalia Targas (kl. IIIa) wyróżnienie konkurs na projekt znaczka pocztowego    lub kartki o tematyce świątecznej  mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz,
mgr Joanna Wojciechowska
14. Bartosz Knapik (kl. IIIb) nagroda XX festiwal Kolęd i Pastorałek "Nasze Kolędowanie" mgr Joanna Wojciechowska
15. Marta Klimczyk (kl. IV) nagroda miejski konkurs plastyczny "Anioł" mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz,
mgr Joanna Wojciechowska
16. Dominika Grodzka
(kl. IIIc)
nagroda miejski konkurs plastyczny "Anioł" mgr Bernadeta Parol,
mgr Teresa Górkiewicz,
mgr Joanna Wojciechowska
17. Jennifer Targosz (kl. IV) III VI edycja Konkursu Recytatorskiego w ramach obchodów "Dnia Śląski Godki"

 

18. Adam Baron
(kl. IIa)
II Miejski Konkurs Rachunków 2017 

mgr Barbara Makselon