foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


(032) 248 69 34
sp4ruda@gmail.com

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Józefa Lompy w Rudzie ŒŚląskiej

Czytaj więcej...Drodzy rodzice dzieci przedszkolnych

Serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 31.08.2020 r. o godzinie 16:00 w sali przedszkolnej. Uprzejmie prosimy o obecność 1 rodzica/prawnego opiekuna. 

sdljlsdjf

Czytaj więcej...Drodzy rodzice!

Przypominamy, iż 1.12.2017 r. będziemy robiły naszym przedszkolakom świąteczne zdjęcia. Prosimy o przygotowanie dla dzieci odświętnych, ładnych ubranek, które wpiszą się w świąteczną atmosferę. Pozostałe rekwizyty, takie jak mikołajowe czapeczki, roki reniferów i inne zapewnimy my :)

Czytaj więcej...
Wczoraj nasi przedszkolacy otrzymali specjalne zaproszenie od Pluszowego Misia na jego 118 urodzinki. Wraz z uczniami klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 4, nasi przedszkolacy wystroili się w urodzinowe czapeczki, zabrali swoje ukochane misie i wyruszyli na uroczystość. Były zabawy, misiowe piosenki oraz słodki poczęstunek. Po powrocie do sali, dzieci otrzymały na pamiątkę breloczki przedstawiające pluszowego niedźwiadka. Było naprawdę super :)

Czytaj więcej...
Drodzy rodzice! 

Serdecznie zapraszamy Was na uroczyste pasowanie na przedszkolaka dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy w Rudzie Śląskiej. Pasowanie odbędzie się 12.10.2017 r. o godzinie 14:30 w sali przedszkolnej. 

Zapraszamy ! 

Jesteśmy małym przyjaznym dziecku i rodzicom przedszkolem. 

Dbamy o ciepłą, rodzinną atmosferę. 

Poprzez zabawę i twórczą aktywność rozwijamy osobowość i talenty dziecka. 

Otaczamy dzieci  szacunkiem i troszczymy się o ich zdrowie i bezpieczeństwo. 

Rozbudzamy zainteresowanie i przywiązanie do regionu śląskiego. 

Jesteśmy otwarte i wrażliwe na „wielkie problemy małych ludzi”